DataBase Eğitimi

Week 1

Useful Expressions
1 video, 1 audio, 2 readings
Reading: Competition in Pricing Strategy
Video: Collocations For Job Interview
Audio: Listening Exercise
Graded: Advanced Business Principles

Week 2

Diplomatic Language
1 video, 1 audio, 1 reading
Audio: Listening Exercise
Reading: Competition in Pricing Strategy
Video: Collocations For Job Interview
Graded: Advanced Business Principles

DataBase Eğitimi

İş İmkanı
Kategori:

Kurs Hakkında

Diğer bir ismi ile veri tabanı olarak bilinen database, adından da anlaşılacağı üzere verilerin belli bir alanda depolanması anlamına gelmektedir. Özellikle de günümüzde devlet kurumları bünyesinde bulunan birçok bilgi bu şekilde veritabanı sistemi ile saklanmaktadır. Belli bir düzen gerektiren bu sistemi aynı zamanda özel bir takım kuruluşlar da kullanmaktadır. Bu düzen sayesinde milyonlarca kişinin bilgilerine çok kısa bir süre içerisinde ulaşma imkânı sağlanabilmektedir. Okul kayıtları, nüfus müdürlükleri, banka ya da diğer birçok özel kurumların farklı insanlara verdikleri hizmetleri daha hızlı bir hale getirmesi için veri tabanı sistemini her daim kullanmaktadırlar.

 

Eğitimin Amacı:

Okulda derslere katılıyoruz iyi ama neden öğrenemiyoruz? İş hayatında bizleri neler bekliyor? Kariyerimiz için nasıl bir yol çizmeliyiz?

Eğitimin amacı bu soruların yanıtını bulmaktır. Ne yazık ki üniversite hayatında sektörel bilgiye erişim imkanı bulmakta zorlanıyoruz. Kendi şirketini kurmuş ve 20 yıllık sektör deneyimine sahip eğitmenlerimiz ile birlikte proje odaklı eğitim sürecini tamamlarken iş hayatında sizleri neler bekliyor, nasıl bir yol haritası çizmeniz gerekiyor sorularının da yanıtlarını bulacaksınız.

 

Kimler Katılmalı:

  • Yazılım dünyasına giriş yapmak isteyenler,
  • Kendi projelerini hayata geçirmek isteyenler,
  • DataBase alanında kariyer yapmak isteyenler,
  • Organizasyonların Veri Tabanı Yönetim birimlerinde çalışan, teknik veya teknik olmayan geçmişe sahip çalışanlar.

 

 

 

SSS

Stajımı Saydırabilecek miyim?

DataBase Eğitimi tamamen uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Eğitim içerisinde proje geliştirmeye odaklanarak eğitim sürecini tamamlayacaksınız. Eğitim içerisinde oluşturduğunuz projeleri staj süreciniz olarak tamamlayabileceksiniz.

Neden Şirket Kurucusu Eğitmenler ile Eğitim Düzenleniyor?

Kimden eğitim aldığınız çok önemli! Alanında uzmanlaşmış ve bir çok şeyi başarmış eğitmenler ile sizleri bir araya getirmemizin nedeni, sizlerin gideceği yollardan geçmiş olmalarıdır. Kariyerinizi şekillendirirken Ecodation yanınızda!

Eğitim Kontenjanı Nedir?

Eğitim içeriği tamamen uygulamalı olduğu için eğitmenlerimiz ile bire bir etkileşim içerisinde bulunmanız gerekmektedir. Bu nedenle eğitim grupları 12 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin Teknopark'ta Yapılmasının Avantajları Nelerdir?

YTÜ Teknopark ülkemizin en gelişmiş teknoparklarından biridir. 300’den fazla yazılım ve teknoloji şirketinin bulunduğu Teknopark alanında eğitim sürecine katılırken networkünü genişletme imkanı bulacaksın. Kendini teknolojinin içerisinde geliştir!

WhatsApp chat