İSTANBUL SAP – FI EĞİTİMİ (Muhasebe)
a

İSTANBUL SAP – FI EĞİTİMİ (Muhasebe)

  /  Ecodation  /  İSTANBUL SAP – FI EĞİTİMİ (Muhasebe)

İSTANBUL SAP – FI EĞİTİMİ (Muhasebe)

İş İmkanı

Kurs Hakkında

Bu programın amacı SAP, muhasebe, finans ve ERP programına hakim uzmanlar yetiştirmektir. Bu programı başarıyla tamamlayanlar kariyerlerini mali işler uzmanı, mali işler şefi, mali işler müdürü, muhasebe uzmanı, muhasebe sorumlusu, muhasebe şefi, muhasebe müdürü, insan kaynakları uzmanı, finans uzmanı, finans müdürü gibi pozisyonlarda sürdürme şansı yakalayabilirler.

 

Türkiye’de ERP pazarının yarısından fazlasına sahip olan SAP, şirket işe giriş mülakatlarında ve ön başvurularda en çok sorulan ve hanenize + puan olarak yazılacak bir sistemdir.

 

 

 

 

Eğitimin Amacı:

Okulda derslere katılıyoruz iyi ama neden öğrenemiyoruz? İş hayatında bizleri neler bekliyor? Kariyerimiz için nasıl bir yol çizmeliyiz?

Eğitimin amacı bu soruların yanıtını bulmaktır. Ne yazık ki üniversite hayatında sektörel bilgiye erişim imkanı bulmakta zorlanıyoruz. 20 yıllık sektör deneyimine sahip eğitmenlerimiz ile birlikte proje odaklı eğitim sürecini tamamlarken iş hayatında sizleri neler bekliyor, nasıl bir yol haritası çizmeniz gerekiyor sorularının da yanıtlarını bulacaksınız.

Stajımı Saydırabilecek miyim?

SAP Eğitimi tamamen uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Eğitim içerisinde proje geliştirmeye odaklanarak eğitim sürecini tamamlayacaksınız. Eğitim içerisinde oluşturduğunuz projeleri staj süreciniz olarak tamamlayabileceksiniz.

Neden Şirket Kurucusu Eğitmenler ile Eğitim Düzenleniyor?

Kimden eğitim aldığınız çok önemli! Alanında uzmanlaşmış ve bir çok şeyi başarmış eğitmenler ile sizleri bir araya getirmemizin nedeni, sizlerin gideceği yollardan geçmiş olmalarıdır. Kariyerinizi şekillendirirken Ecodation yanınızda!

Eğitim Kontenjanı Nedir?

Eğitim içeriği tamamen uygulamalı olduğu için eğitmenlerimiz ile bire bir etkileşim içerisinde bulunmanız gerekmektedir. Bu nedenle eğitim grupları 12 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin Teknopark'ta Yapılmasının Avantajları Nelerdir?

YTÜ Teknopark ülkemizin en gelişmiş teknoparklarından biridir. 300’den fazla yazılım ve teknoloji şirketinin bulunduğu Teknopark alanında eğitim sürecine katılırken networkünü genişletme imkanı bulacaksın. Kendini teknolojinin içerisinde geliştir!

WhatsApp chat