SAP – ERP Eğitimi

Week 1

Useful Expressions
1 video, 1 audio, 2 readings
Reading: Competition in Pricing Strategy
Video: Collocations For Job Interview
Audio: Listening Exercise
Graded: Advanced Business Principles

Week 2

Diplomatic Language
1 video, 1 audio, 1 reading
Audio: Listening Exercise
Reading: Competition in Pricing Strategy
Video: Collocations For Job Interview
Graded: Advanced Business Principles
a

All Courses

  /  Ecodation  /  SAP – ERP Eğitimi

SAP – ERP Eğitimi

İş İmkanı

Kurs Hakkında

SAP kurumsal kaynak planlama ERP yazılımı yapan çok uluslu bir Alman şirketidir. Ülkemizde de bir çok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. SAP profesyonel anlamda yöneticilerin en doğru kararları almasını sağlıyor ve bunun yanı sıra şirketlerin iş süreçlerininde de uluslararası standartları yakalamasına yardımcı oluyor. SAP bununla yetinmekle kalmıyor ve aynı zamanda tüm süreçleri ve işleri bir araya toplayarak ihtiyaçlarımıza en verimli cevapları da vermeye yardımcı oluyor. Ve tabi ki bununla da sınırlı kalmayıp, bu işlemleri yaparken çok fazla teknik elemana ihtiyaç duymuyor, böylelikler şirketin bir soruna çözüm üretirken yaptığı harcamaları minimuma indirgemiş oluyor. ERP yazılımı kuruluşların işletme operasyonlarını yönetmesine olanak tanır ve genellikle veriyi işin çeşitli yönlerinden toplayan ve entegre eden modüler uygulamaların yönetim paketleri anlamına gelir.

 

Türkiye’de ERP pazarının yarısından fazlasına sahip olan SAP, şirket işe giriş mülakatlarında ve ön başvurularda en çok sorulan ve hanenize + puan olarak yazılacak bir sistemdir.

 

Eğitimin Amacı:

Okulda derslere katılıyoruz iyi ama neden öğrenemiyoruz? İş hayatında bizleri neler bekliyor? Kariyerimiz için nasıl bir yol çizmeliyiz?

Eğitimin amacı bu soruların yanıtını bulmaktır. Ne yazık ki üniversite hayatında sektörel bilgiye erişim imkanı bulmakta zorlanıyoruz. 20 yıllık sektör deneyimine sahip eğitmenlerimiz ile birlikte proje odaklı eğitim sürecini tamamlarken iş hayatında sizleri neler bekliyor, nasıl bir yol haritası çizmeniz gerekiyor sorularının da yanıtlarını bulacaksınız.

Stajımı Saydırabilecek miyim?

SAP Eğitimi tamamen uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir. Eğitim içerisinde proje geliştirmeye odaklanarak eğitim sürecini tamamlayacaksınız. Eğitim içerisinde oluşturduğunuz projeleri staj süreciniz olarak tamamlayabileceksiniz.

Neden Şirket Kurucusu Eğitmenler ile Eğitim Düzenleniyor?

Kimden eğitim aldığınız çok önemli! Alanında uzmanlaşmış ve bir çok şeyi başarmış eğitmenler ile sizleri bir araya getirmemizin nedeni, sizlerin gideceği yollardan geçmiş olmalarıdır. Kariyerinizi şekillendirirken Ecodation yanınızda!

Eğitim Kontenjanı Nedir?

Eğitim içeriği tamamen uygulamalı olduğu için eğitmenlerimiz ile bire bir etkileşim içerisinde bulunmanız gerekmektedir. Bu nedenle eğitim grupları 12 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimin Teknopark'ta Yapılmasının Avantajları Nelerdir?

YTÜ Teknopark ülkemizin en gelişmiş teknoparklarından biridir. 300’den fazla yazılım ve teknoloji şirketinin bulunduğu Teknopark alanında eğitim sürecine katılırken networkünü genişletme imkanı bulacaksın. Kendini teknolojinin içerisinde geliştir!

WhatsApp chat